informacje prasowe

5. FREE TIME FESTIWAL / PODSUMOWANIE
Fantastyczna atmosfera! Wracamy do domu z głowami pełnymi pomysłów i z pewnością powrócimy za rok w poszukiwaniu kolejnej dawki emocji, inspiracji i unikatowych przeżyć – mówili odwiedzający. Wzorcowa impreza dla rodzin! Wydarzenie, które wyznacza trendy – pisały media.
więcej...
CHWYTAJ DZIEŃ! CHWYTAJ FREE TIME FESTIWAL!
Pojedynek na grille, opowieści z różnych stron świata, ogrodowe trendy – to nowości najbliższej edycji FREE TIME FESTIWALU. A oprócz tego imponująca lista atrakcji przygotowanych przez wystawców 11 stref klimatycznych Festiwalu. Zaplanuj weekend pełen atrakcji, odkryj 1001 pomysłów jak spędzać czas wolny … I CHWYTAJ DZIEŃ!
więcej...

CYKLIŚCI NA START-W GDAŃSKU RUSZA BIKE FESTIWAL!
W dniach 6-7 kwietnia w gdańskim AMBEREXPO odbędzie 5. edycja BIKE FESTIWALU - największej tego typu imprezy w Polsce, inaugurującej sezon rowerowy. Organizatorzy przygotowali szereg nowości, m. in. AMBEREXPO Eliminator MTB, Strider Racing - zawody dla najmłodszych, spinningowy maraton Calypso Power Bike i spotkania z rowerowymi podróżnikami.
więcej...

PRZYJEDŹ DO GDAŃSKA I WYGRAJ TYTUŁ GOLD GRILL TEAM!
Przystawka z ryb bałtyckich lub jeziornych, potrawa z wykorzystaniem antrykotu z polskiej wołowiny - to zadania przed którymi staną uczestnicy Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego o Tytuł GOLD GRILL TEAM podczas imprezy Grill Festiwal 2019 w Gdańsku. W pierwszy kwietniowy weekend nad AMBEREXPO unosić się będzie smakowity zapach potraw z grilla.
więcej...

RUSZAJ W ŚWIAT, PODRÓŻUJ ŚWIADOMIE!
Jak podróżować żeby zostawić po sobie dobry ślad? Jakie ślady zostawiają w nas podróże? Na te pytania spróbują odpowiedzieć uczestnicy Festiwalu Podróży ŚLADY w Gdańsku. ŚLADY to impreza, która ma zachęcać i dodać odwagi do podróży w nieznane, do podróżowania świadomego, dbając o środowisko naturalne, starając się, aby ingerencja w społeczność lokalną była jak najmniejsza i jak najmniej szkodliwa.
więcej...