4. FREE TIME FESTIWAL, Gdańsk, 7-8 kwietnia 2018, AMBEREXPO

STREFA POKAZOWA – SCENA HALA B

    sobota 7 kwietnia
    10.00-10.15 Konkurs wiedzy o drużynie Lechii Gdańsk, zaproszenie na mecz piłki nożnej na Stadionie Energa Gdańsk
    10.15-10.45 Fitness dla każdego - AWFiS Gdańsk
    10.45-11.30 Spotkanie z Michałem Targowskim - dyrektorem gdańskiego ZOO
    11.30 Wielofunkcyjny Obiekt Strefy Czasu Wolnego "Nautilus Gdańsk - Podróż w Głębie Oceanów" - prezentacja spotu - Arena Gdańsk Sp. z o.o.
    11.30-12.00 Raduńskie tory - występ zespołu muzycznego
    12.00 Baltica Cheerleaders - pokaz
    12.00-12.25 Ceremonia otwarcia Free Time Festival
    12.25-12.30 Baltica Cheerleaders - pokaz
    12.30-12.35 Wrocław European Best Destination 2018 Quiz - miasto Wrocław
    12.35-13.00 Zumba - program Gdańskiego Ośrodka Sportowego "Aktywuj się" - Z-dance Anna Cegłowska
    13.00-13.30 Zapraszamy na Wyspę Sobieszewską - konkurs Stowarzyszenia Przyjaciół Wyspy Sobieszewskiej
    13.00-13.30 Rodzinne robienie latawca - Gdański Archipelag Kultury
    13.30-13.40 Pokazy parkourowo-akrobatyczne - klub sportowy Movement
    13.40-14.00 Trening Aktywizujący - program Gdańskiego Ośrodka Sportowego "Aktywuj się" - GetActiv Łukasz Marszałkowski
    14.00-14.05 Rozstrzygnięcie konkursu dla publiczności - miasto Wrocław
    14.05-14.10 Prezentacja Metody Parzenia kawy Etno Cafe oraz losowanie nagród - miasto Wrocław
    14.10-14.30 Science show - Centrum Nauki Experyment
    14.30 Wielofunkcyjny Obiekt Strefy Czasu Wolnego "Nautilus Gdańsk - Podróż w Głębie Oceanów" - prezentacja spotu - Arena Gdańsk Sp. z o.o.
    14.30-15.00 Tańczyć każdy może - pokaz Zespołu Tańca Ludowego Neptun - AWFiS Gdańsk
    15.00-15.10 Quiz wiedzy o Kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej - losowanie nagród - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
    15.10-15.30 Trening Aktywizujący - program Gdańskiego Ośrodka Sportowego "Aktywuj się" - GetActiv Łukasz Marszałkowski
    15.30-15.40 Pokazy parkourowo-akrobatyczne - klub sportowy Movement
    15.40-16.00 Dojrzałe kobiety ćwiczą - program Gdańskiego Ośrodka Sportowego "Aktywuj się" - Monika Dabkiewicz
    16.00-16.15 Żonglerka piłką nożną konkurs dla publiczności - klub piłkarski Lechia Gdańsk
    16.15-16.30 Rodzinny quiz „Polferries i skandynawskie tajemnice…”- Polferries
    16.30-16.45 Sport + historia = pasja. Dawne Europejskie Sztuki Walki - Gdańska Akademia Rycerska REBELLIUM
    16.45-16.55 Szekspirowskie kalambury - Gdański Teatr Szekspirowski
    17.00-17.30 Konkurs na Najlepszą Ofertę Free Time Festival o medal Mercurius Gedanensis - wręczenie nagród - Międzynarodowe Targi Gdańskie SA
    niedziela 8 kwietnia
    10.30-11.00 Pokaz karate - AWFiS Gdańsk
    11.00-11.15 Prezentacja drużyny footballu amerykańskiego - Białe Lwy Gdańskie
    11.15-11.30 Szekspirowskie kalambury - Gdański Teatr Szekspirowski
    11.30-11.35 Wielofunkcyjny Obiekt Strefy Czasu Wolnego "Nautilus Gdańsk - Podróż w Głębie Oceanów" - prezentacja spotu - Arena Gdańsk Sp. z o.o.
    11.35-11.45 Pokazy parkourowo-akrobatyczne - klub sportowy Movement
    11.45-12.00 Pokaz karate - AWFiS Gdańsk
    12.00-12.15 Wielki Zlot Wielkich Maskotek
    12.00-12.15 Wręczenie nagród w konkursie facebookowym "Free Time Warto Tu Być"
    12.15-12.30 Wrocław European Best Destination 2018 Quiz - miasto Wrocław
    12.30-13.15 "Z wiatrem i pod wiatr" spotkanie z Mateuszem Kusznierewiczem - żeglarskim mistrzem olimpijskim
    13.15-13.40 Science show - Centrum Nauki Experyment
    13.40-14.00 Dojrzałe kobiety ćwiczą - program Gdańskiego Ośrodka Sportowego "Aktywuj się" - Monika Dabkiewicz
    14.00-14.30 Odkryj Turystyczne Pomorze - konkurs dla publiczności oraz występ zespołu muzycznego z Kociewia "Akord" - Gdańskie Stowarzyszenie Agroturyzmu
    14.30 Wielofunkcyjny Obiekt Strefy Czasu Wolnego "Nautilus Gdańsk - Podróż w Głębie Oceanów" - prezentacja spotu - Arena Gdańsk Sp. z o.o.
    14.30-15.00 Konkurs wiedzy na temat tradycyjnej kuchni polskiej oraz kaszubskiej - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
    15.00-15.10 Pokazy parkourowo-akrobatyczne - klub sportowy Movement
    15.10-15.40 Klasa Akademii Lechii Gdańsk - wystąpienie dyrektora Jarosława Bieniuka oraz trenera Józefa Gładysza
    15.40-16.00 Szekspirowskie kalambury - Gdański Teatr Szekspirowski
organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie
stan na dzień 5 kwietnia 2018r.