NOWE TRENDY W TURYSTYCE

Nowe Trendy w Turystyce po raz 10!

Nowe Trendy w Turystyce to duże i prestiżowe wydarzenie branży turystycznej, którego jubileuszowa, bo dziesiąta już edycja, odbędzie się 29 marca 2019 roku w siedzibie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. To największe wydarzenie tego typu na Pomorzu, z programem pełnym zajęć i warsztatów, koncentrujących się na przekazaniu ważnej i praktycznej wiedzy.


NTT to konferencja, która na stałe już wpisała się w kalendarz ważnych wydarzeń turystycznych na mapie naszego kraju. Jest to spotkanie, w którym udział bierze ok. 500 osób z branży turystycznej. W jego ramach odbywają się m.in. prelekcje, panele, warsztaty i wykłady, prowadzone przez najlepszych w swoich dziedzinach specjalistów z Polski i zagranicy.

Wydarzenie koncentruje się przede wszystkim na najnowszych trendach, jakie w danym roku występują w branży turystycznej. Konferencja stwarza możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz niesztampowych akcji i pomysłów, które pozwalają wygenerować jeszcze większy ruch turystyczny oraz lepiej obsługiwać gości. Uzyskane w ten sposób informacje są następnie z powodzeniem implementowane przez podmioty działające w turystyce (hotele, restauratorzy, touroperatorzy itp.).

NTT to m.in.:
· Spotkania stolikowe, panele dyskusyjne
· warsztaty z ekspertami,
· Strefa wystawców z dedykowaną sceną nowości,
· Prestiżowy Konkurs Tourism Trends Awards.

Patronat nad inicjatywą obejmowali do tej pory Prezydent Miasta Gdańska, Marszałek Województwa Pomorskiego i Polska Organizacja Turystyczna. Wśród patronów medialnych znajdują się m.in. Wirtualna Polska, Radio Gdańsk, trojmiasto.pl oraz Gazeta Wyborcza.

Zapraszamy na stronę projektu: http://trendywturystyce.pl/

Znajdziecie tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia oraz program, a także zarejestrujecie swój udział.