FREE TIME FESTIWAL

Free Time Festiwal i New Trends in Tourism jeszcze większe w 2021 roku

Wykazując się troską i odpowiedzialnością w obliczu sytuacji związanej z rozpowszechnianiem się koronawirusa Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. informuje o przełożeniu terminu Free Time Festiwalu. Również konferencja „New Trends in Tourism” organizowana wspólnie z Gdańską Organizację Turystyczną zostaje przełożona na 2021 rok.KWIETNIOWY MEGA WEEKEND W GDAŃSKU!
17 000 gości, 20 000 m² atrakcji, 10 000 ofert jak spędzać czas wolny!


FREE TIME FESTIWAL to wydarzenie, w formule dwudniowego, weekendowego festiwalu, to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Dynamiczne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie łączy kilka uzupełniających się projektów, pokazujące turystykę i przemysł czasu wolnego w kontekście obowiązujących trendów (work-leisure-balace). Miejsce, gdzie atrakcyjnie spędza się czas, jednocześnie poznając oferty czasu wolnego. Impreza adresowana jest do ludzi nielubiących się nudzić, aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

FREE TIME FESTIWAL to 10000 ofert prezentowanych w segmentach tematycznych: turystyka i czas wolny, Miasto Gdańsk, sport i aktywny styl życia, Ogrodowe Kreacje, Grill Festiwal, kultura i nauka, atrakcje dla najmłodszych, świat podróżników, Fitness Fit Kids&Aerobic. Kids&Fitness Aerobic.

Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i wystawców potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.

WARTO TU BYĆ!

FREE TIME FESTIWAL/WSTĘP WOLNY
• godziny otwarcia: 9 kwietnia - sobota, 10:00-18:00/ 10 kwietnia - niedziela, 10:00-17:00
• więcej informacji: freetimefestiwal.pl, facebook
• kontakt dla mediów: Dorota Solochewicz, dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl, tel. 601 894 332