FREE TIME FESTIWAL

W zaplanowanym wcześniej terminie 10.04-11.04.2021 FREE TIME FESTIWAL nie może się odbyć.
Powodem odwołania Free Time Festiwalu jest sytuacja pandemiczna. Wydarzenia organizowane przez ośrodki targowe w Polsce i zagranicą zostały odwołane lub przełożone. Brak realnej prognozy dotyczącej terminu zniesienia formalnego zakazu organizacji targów nie pozwalają optymistycznie oceniać szans organizacji wydarzeń w tradycyjnej formule w najbliższym czasie. Nie ma żadnych proponowanych terminów odmrożenia rynku targowego ze strony rządu, a wydarzenia, aby mogły odbyć z satysfakcją dla wystawców muszą być zaplanowane i przygotowywane na wiele miesięcy przed datą ich realizacji.

Miło nam poinformować, że rozważamy organizację FREE TIME FESTIWALU w formule plenerowej, w czasie jednego z największych w Europie jarmarków - JARMARKU ŚW.DOMINKA organizowanego na Głównym Mieście w Gdańsku, najprawdopodobniej w dniach 24.07-15.08. 2021 r.

Formuła FREE TIME FESTIWAL-u w wariancie plenerowym będzie dokładnie taka sama jak sprawdzona od lat w hali wystawienniczej. Będzie to dwudniowy, weekendowy festiwal, przewodnik po najciekawszych pomysłach, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Będzie to dynamiczne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie połączy kilka uzupełniających się projektów, pokazujących turystykę i przemysł czasu wolnego w kontekście obowiązujących trendów (work-leisure-balace). Odbędzie się w specjalnie dedykowanym miejscu na Jarmarku , gdzie goście atrakcyjnie spędzą czas, jednocześnie poznając oferty czasu wolnego. Impreza adresowana będzie do ludzi nielubiących się nudzić, aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

Chętnie poznamy Państwa opinię i sugestie na temat naszego projektu organizacji FREE TIME FESTIWALU na Jarmarku św. Dominika , uprzejmie prosimy o kontakt wystawców zainteresowanych udziałem.

Pozdrawiamy z Gdańska!
Dorota Solochewicz
PM FREE TIME FESTIWALU

Kontakt
Dorota Solochewicz, tel.601-894-332
Dorota.solochewicz@mtgsa.com.plKWIETNIOWY MEGA WEEKEND W GDAŃSKU!
17 000 gości, 20 000 m² atrakcji, 10 000 ofert jak spędzać czas wolny!


FREE TIME FESTIWAL to wydarzenie, w formule dwudniowego, weekendowego festiwalu, to bank pomysłów, jak twórczo i przyjemnie spędzać czas wolny. Dynamiczne wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie łączy kilka uzupełniających się projektów, pokazujące turystykę i przemysł czasu wolnego w kontekście obowiązujących trendów (work-leisure-balace). Miejsce, gdzie atrakcyjnie spędza się czas, jednocześnie poznając oferty czasu wolnego. Impreza adresowana jest do ludzi nielubiących się nudzić, aktywnie i twórczo spędzających czas, rodzin z dziećmi, poszukujących nietypowych i ciekawych atrakcji turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych.

FREE TIME FESTIWAL to 10000 ofert prezentowanych w segmentach tematycznych: turystyka i czas wolny, Miasto Gdańsk, sport i aktywny styl życia, Ogrodowe Kreacje, Grill Festiwal, kultura i nauka, atrakcje dla najmłodszych, świat podróżników, Fitness Fit Kids&Aerobic. Kids&Fitness Aerobic.

Fantastyczna frekwencja, doskonała atmosfera, widowiskowe pokazy, mnóstwo konkursów, zabaw i aktywności sportowych, pozytywne komentarze uczestników i wystawców potwierdzają sukces i potencjał wydarzenia.

WARTO TU BYĆ!

FREE TIME FESTIWAL/WSTĘP WOLNY
• godziny otwarcia: 9 kwietnia - sobota, 10:00-18:00/ 10 kwietnia - niedziela, 10:00-17:00
• więcej informacji: freetimefestiwal.pl, facebook
• kontakt dla mediów: Dorota Solochewicz, dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl, tel. 601 894 332