FITNESS FIT KIDS & AEROBICZAPRASZAMY NA V DEBIUTY & VII MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC

Już 6-7 KWIETNIA 2019 zapraszamy na sportowe widowisko - zawody FITNESS FIT KIDS & FITNESS AEROBIC, które odbędą się w Gdańsku w AMBEREXPO (ul. Żaglowa 11, Gdańsk) podczas Festivalu Czasu Wolnego – Free Time Festival.
►06.04.19 - V DEBIUTY Fitness FIT KIDS & Aerobic oraz Inne Formy Tańca
►07.04.19 - VII MISTRZOSTWA POLSKI Fitness FIT KIDS & Aerobic


Organizatorem imprezy oraz Prezesem Fitness FIT-KIDS & Fitness Aerobic Poland jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego. Głównym Partnerem wydarzenia jest MIASTO GDAŃSK.

VII MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS FIT-KIDS & AEROBIC, są eliminacjami do Mistrzostw Świata. Do Gdańska zjeżdżają się najlepsi zawodnicy z klubów całej Polski. Podczas zawodów zostanie wyłoniona Reprezentacja Polski, która będzie reprezentować kraj na Mistrzostwach Świata 11 maja 2019 na Węgrzech. Dzień wcześniej, 6 kwietnia 2019 serdecznie zapraszamy na V DEBIUTY FITNESS w których wystartują Debiutanci czyli osoby, które udział w zawodach biorą po raz pierwszy. Po zakończeniu Debiutów wystąpią tancerze biorący udział w Innych Formach Tańca, którzy zaprezentują różne style taneczne.

Jako pierwsze na scenie zaprezentują się Duety, Trio oraz Formacje. Następnie wystąpią najmłodsi zawodnicy już od 5 roku życia prezentujący taneczny układ fitness FIT KIDS z elementami show. Zawodnicy startują w kategoriach wiekowych Fitness FIT KIDS do lat 6, 8, 10, 12. Kolejną kategorią będzie FITNESS AEROBIC, która zaczyna sie od 14 roku życia.

Podczas zawodów widownia będzie mogła podziwiać ponad 150 występów każdego dnia! Kategorie FIT-KIDS oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Serdecznie zapraszamy na zajęcia, dzięki którym każde dziecko ma szanse startować w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek do AMBER EXPO. W dniach 6-7 kwietnia 2019 odbędą się również TARGI CZASU WOLNEGO – FREE TIME FESTIVAL, gdzie zaaranżowane będą łącznie ponad 3 hale. Zapraszamy z całymi rodzinami do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie

Szczegóły, Regulamin, Formularz zapisu: www.akademiafitness.eu/zawody2019

► FACEBOOK ◄
►WYDARZNIE NA FACEBOOKU ◄