IV DEBIUTY oraz VI MISTRZOSTWA POLSKI FIT-KID & FITNESS AEROBIC

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA
IV DEBIUTY oraz VI MISTRZOSTWA POLSKI FIT-KID & FITNESS AEROBIC

7-8 KWIETNIA 2018 zapraszamy na sportowe widowisko: IV DEBIUTY oraz VI MISTRZOSTWA POLSKI FIT-KID & FITNESS AEROBIC które odbędą się w Gdańsku w Amber Expo (ul. Żaglowa 11, Gdańsk) podczas Festivalu Czasu Wolnego – Free Time Festival.

Organizatorem imprezy oraz Prezesem Federacji WFF Poland (World Fitness Federation) jest Mistrzyni Świata Fitness Aleksandra Kobielak wraz z Akademią Fitness Sportowego.

VI MISTRZOSTWA POLSKI FITNESS: FIT-KID & FITNESS AEROBIC, są eliminacjami do Mistrzostw Europy. Do Gdańska zjeżdżają się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Podczas zawodów zostanie wyłoniona Reprezentacja Polski, która będzie reprezentować kraj na Mistrzostwach Europy 12.05.2017 w Chorwacji. Dzień wcześniej, 7 kwietnia 2018 serdecznie zapraszamy na IV DEBIUTY FITNESS w których wystartują Debiutanci czyli osoby, które udział w zawodach biorą po raz pierwszy.

Jako pierwsi wystąpią najmłodsi zawodnicy już od 5 roku życia w kategorii FIT-KID prezentujący taneczny układ fitness z elementami show. Kolejną kategorią będzie FITNESS AEROBIC. Zapraszamy również na występy akrobatycznych Duetów i roztańczonych formacji.

Z roku na rok rośnie zainteresowanie dyscypliną FIT-KID. Podczas zawodów widownia będzie mogła podziwiać ponad 150 występów każdego dnia! Kategorie FIT-KID oraz Fitness Aerobic mocno zachęcają dzieci i młodzież do aktywności fizycznej. Jest to także wspaniałe widowisko dla dorosłych, które nieraz wywołuje ogromny podziw oraz łzy wzruszenia.

Zapraszamy na aktywny wypoczynek do AMBER EXPO. W dniach 7-8 kwietnia 2018 odbędą się również TARGI CZASU WOLNEGO – FREE TIME FESTIVAL, gdzie zaaranżowane będą łącznie 3 hale. Zapraszamy z całymi rodzinami do kibicowania i spędzenia wspólnego czasu w sportowym klimacie.

Zapisy, regulamin zawodów oraz więcej informacji na dostępne na stronie: www.akademiafitness.eu